Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Витамин Д в таблетках для мужчин — обзор препаратов
Главная задача витамина Д — это сотрудничество с кальцием для построения костной ткани. Делает это витамин по средствам улучшения всасываемости кальция и фосфора в кишечнике, увеличения их уровня. В мужском

Киви - витаминная бомба
Киви содержит полезные вещества, которые активно стимулируют и быстро «поднимают» организм Врачи по праву считают киви настоящей витаминной бомбой, поскольку в нем содержится очень много полезных компонентов.

Витамины в спортивном питании
20 июня 2018 г. Что такое витамины ? Витамины – это вещества, которые производятся из витаминсодержащего сырья (как растительного, так и животного происхождения), а также вещества, созданные искусственно

Симптомы авитаминоза, причины и лечение


Витамины для стройности


Как сберечь витамины в ягодах?
Каждый знает, что ягоды являются природным источником витаминов – дары природы содержат богатую гамму полезных элементов. Как сберечь витамины в ягодах? Сайт mir-yagod.ru даст ряд ценных рекомендаций.

Самые полезные зимой витамины для организма
       С наступлением холодов, а зима в наших широтах в последние годы наступает рано, организм человека нуждается в дополнительных источниках витаминов и минеральных веществ. С ветрами,

Витамины для ногтей — чтобы ручки выглядели красиво!
Ухоженные руки – эти визитная карточка каждого человека, но, к сожалению, не всегда наши ручки выглядят идеально: морозы, несбалансированное питание и лень дают о себе знать. Но если за кожей мы еще хоть

Витамины для роста детям
Еще нужно учитывать и такой момент: если родители имеют средние показатели роста (160 – 175 см), то ожидать в семье будущего баскетболиста вряд ли разумно. Показатель роста ребенка заложен генетически

Какие витамины жизненно необходимы - Центр Космоэнергетики и Рэйки ИСИДА
Давно известно, что без витаминов нормальная жизнедеятельность человеческого организма невозможна. Какие же витамины и в каких количествах человеку необходимо получать ежедневно? Витамин А (аксерофтол,

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Главная Новости

Сідней - найбільш впізнаваний місто світу

Опубликовано: 29.09.2018

Краса і Здоров'я Туризм

Австралію називають не тільки меншим всіх материків на Землі, але і самим дивним - тут багато всього цікавого і незвичайного.

Фото: Сідней

Як з'явився Сідней

Найбільшим австралійським містом на сьогодні вважається Сідней , хоча столицею він не є - ця роль належить Канберрі, розташованої в глибині материка. Сідней ж знаходиться на південному узбережжі, на березі красивої однойменної бухти - місце це було облюбоване англійцями ще в XVIII столітті, завдяки легендарному мореплавцю Джеймсу Куку. Вважається, що саме цей відважний капітан став першим європейцем, що ступив на австралійську землю, і на довгий час основним населенням Сіднея, названого на честь англійського міністра, стали засланці каторжники.

Однак до середини XIX століття неподалік знайшли золото, і ситуація швидко стала змінюватися: місто росло, будувався і розвивався; удосконалювалися політика, культура, освіта, промисловість та інші сфери життя людського суспільства. На початку минулого століття Австралія вже не була колонією, а населення Сіднея зросла до 500 тисяч чоловік - він став столицею штату Новий Південний Уельс. З цього моменту ріст і розвиток прискорилися - в першій половині XX століття з'явилися багато головні визначні пам'ятки міста.

Основні чудеса Сіднея

В 1932 році в Сіднеї відкрився унікальний міст Харбор-Брідж , довжина прольоту арки якого становить понад 500 м, при загальній довжині мосту 1149 м - більш довгий проліт тільки біля мосту через Нью-Рівер в Західній Вірджинії. З верхньої точки мосту, що перетинає затоку, можна побачити все місто, а потрапити туди може кожен: за Харбор-Бридж їздять не тільки автомобілі, але і велосипедисти і пішоходи теж можуть вільно ходити - для всіх передбачені окремі смуги.

Оперний театр Сіднея дізнаються в усьому світі - це перше, що ми собі уявляємо, почувши або прочитавши де-небудь назву цього міста. Театр називають візитною карткою країни, і багатьом людям він нагадує вітрильник. Завдяки вельми неординарного бачення архітектора, який обрав так званий экспрессионистский стиль і придумав парусообразние перекриття-оболонки, театр дійсно так виглядає, в світі немає іншої будівлі, схожої на нього, і розповідати про нього потрібно окремо. Можна привести тільки деякі вражаючі цифри: театр розташований на площі 2,2 га, і стоїть на палях - їх 580, а електрики споживає стільки, що вистачило б на забезпечення невеликого міста - приблизно на 25 тисяч осіб.

Фото: Сідней

Сіднейська башта була задумана для трансляції радіо - і телепередач , але сьогодні вона знайома не тільки цим. Вежа є найвищою будівлею в Австралії і приваблює безліч туристів: вона піднімається на висоту майже 310 м, а швидкісний ліфт досягає її верху приблизно за 40 секунд. Функцій у вежі багато: вона вважається центром шопінгу, відпочинку та розваг - у ній є обертові ресторани і магазини, з неї милуються краєвидами Сіднея і запускають ефектні феєрверки у свята. Вежа має декілька оглядових майданчиків, у тому числі і зі скляною підлогою - така майданчик розташований на висоті 268 м. Головна ж майданчик знаходиться трохи нижче, а піднятися на неї можна не тільки на ліфтах, але і по сходах: їх більше 1000, так що це під силу лише самим спортивним і витривалим.

Акваріум Сіднея також неодмінно варто відвідати - понад 500 тисяч іноземних туристів приїжджають сюди щороку, так і місцевих тут буває не менше. Весь підводний світ Австралії можна побачити в цьому незвичайному спорудженні всього за кілька годин: 3 величезних океанаріуму, 160 м підводних тунелів з акрилу, а невеликих акваріумів і великих резервуарів десятки - в них міститься більше 6 мільйонів літрів води і близько 13 тисяч мешканців. Деяких тварин - морських їжаків або крабів - дозволяється чіпати, так і акул теж можна годувати з рук - їх тут пригощають свіжої бараниною. Краби теж зустрічаються «не слабкі», а гігантські - до 4 метрів разом з лапами.

У Сіднеї є і зоопарк, і теж відомий : він один з найбільших в світі, і в ньому багато тварин, що перебувають на межі зникнення. Варто побувати і в Королівських Ботанічних Садах, існуючих уже майже 200 років - з 1816 року. Сади займають близько 35 га, і в них дозволяється вільно лежати на траві і нюхати всі квіти.

Розваги і відпочинок в Сіднеї

Розваг і місць для відпочинку в Сіднеї більш ніж достатньо - адже туристична галузь дуже розвинена. Сідней багатий різними клубами, барами та дискотеками; є і казино, але можна вибрати і театри, музеї - їх теж чимало. Любителі активного відпочинку можуть обирати польоти на повітряній кулі або дельтаплані, скелелазіння (можна також підніматися на Сіднейський міст) або серфінг. Підводні розваги взагалі різноманітні, тому що багато пляжів: можна вивчати підводні печери, займатися дайвінгом, ловити рибу з човна або з берега або відправитися на захоплюючу морську прогулянку.

Фото: Сідней

Багато мандрівники відзначають, що деякі значущі ціни в Сіднеї декілька нижче, ніж в інших великих містах - переважно на їжу, готелі та транспорт, однак проблемою цього міста - вірніше, проблемою для туристів - є його величина. Він майже вдвічі більше Нью-Йорка, тому об'їхати його і побачити все, що хотілося б, за короткий відпустку практично неможливо. Любителям шопінгу можна рекомендувати відвідування торгового центру Queen Victoria Building: у ньому є все, що завгодно, і навіть небагаті покупці можуть отримати неабияке задоволення - гуляти і милуватися гарними вітринами можна безкоштовно, і з ранку до вечора.

Після Олімпійських ігор, визнаних кращими в історії, Сідней став ще більш відомим , і дуже багато людей хочуть тут побувати. У місто постійно їдуть іммігранти з інших країн: тут дуже високий рівень життя, і він постійно зростає - місця поки що вистачає всім, і в Сіднеї зустрічаються представники різних національностей і культур.

Коли їхати в Сідней

Який час для поїздки в Сідней вважається кращим? Це залежить від того, як ви хочете відпочивати: літо там сухе і жарке - до 40°C, а зима дощова і прохолодна - до 10°C і нижче. Якщо вам хочеться насолоджуватися прекрасними пляжами Сіднея, можна поїхати туди, коли у нас закінчується січень: оптимальна температура води - 22-23°C, але і відпочиваючих більше, ніж в інший час року. А взагалі можна приїжджати в Сідней в будь-який час: свята, фестивалі, культурні та спортивні заходи тут не кінчаються весь рік - їх із задоволенням відвідують не тільки туристи, а й місцеві жителі.

Автор: Гатауліна Галина

Стаття захищена законом про авторські та суміжний права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на женский сайт www.inmoment.com.ua обов'язкова.

Теги: туризм , австралія , сідней

rss