Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Витамин Д в таблетках для мужчин — обзор препаратов
Главная задача витамина Д — это сотрудничество с кальцием для построения костной ткани. Делает это витамин по средствам улучшения всасываемости кальция и фосфора в кишечнике, увеличения их уровня. В мужском

Киви - витаминная бомба
Киви содержит полезные вещества, которые активно стимулируют и быстро «поднимают» организм Врачи по праву считают киви настоящей витаминной бомбой, поскольку в нем содержится очень много полезных компонентов.

Витамины в спортивном питании
20 июня 2018 г. Что такое витамины ? Витамины – это вещества, которые производятся из витаминсодержащего сырья (как растительного, так и животного происхождения), а также вещества, созданные искусственно

Симптомы авитаминоза, причины и лечение


Витамины для стройности


Как сберечь витамины в ягодах?
Каждый знает, что ягоды являются природным источником витаминов – дары природы содержат богатую гамму полезных элементов. Как сберечь витамины в ягодах? Сайт mir-yagod.ru даст ряд ценных рекомендаций.

Самые полезные зимой витамины для организма
       С наступлением холодов, а зима в наших широтах в последние годы наступает рано, организм человека нуждается в дополнительных источниках витаминов и минеральных веществ. С ветрами,

Витамины для ногтей — чтобы ручки выглядели красиво!
Ухоженные руки – эти визитная карточка каждого человека, но, к сожалению, не всегда наши ручки выглядят идеально: морозы, несбалансированное питание и лень дают о себе знать. Но если за кожей мы еще хоть

Витамины для роста детям
Еще нужно учитывать и такой момент: если родители имеют средние показатели роста (160 – 175 см), то ожидать в семье будущего баскетболиста вряд ли разумно. Показатель роста ребенка заложен генетически

Какие витамины жизненно необходимы - Центр Космоэнергетики и Рэйки ИСИДА
Давно известно, что без витаминов нормальная жизнедеятельность человеческого организма невозможна. Какие же витамины и в каких количествах человеку необходимо получать ежедневно? Витамин А (аксерофтол,

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Главная Новости

Поради щодо безпечної поведінки в слизьку, холодну погоду

Опубликовано: 21.10.2018

Зима — дивовижна пора року. Коли хочеться радіти снігу як дитина. Гарний іскристий сніг лежить на деревах, на дахах будинків, і здається, що природа одягнула білу пухову шубу.

Але слід врахувати, що коли починаються морози, всі річки та калюжки на дорогах сковує крига, а цей лід з новою силою засипає сніг. Комунальні служби посипають доріжки піском, різноманітними реагентами, але все-таки є місця, де можна не побачити ожеледі і невдало впасти.

Падіння може статися в самий невідповідний момент. Вранці можна поспішати на роботу і впасти, добре якщо ви впали і просто забилися, встали і пішли далі, а якщо стався вивих або перелом, то робота скасовується і скоріше всього долаючи сильний біль можна відправитися в лікарню на швидкій.

Добре буде, якщо розтягнення або перелом не серйозні. Але, а якщо впав літня людина, і зламав собі наприклад шийку стегна, а шийка стегна вийшла з суглобової сумки. То скоріше всього в лікарні будуть давати потерпілому старому наркоз і вправляти шийку стегна. Але ще не факт, що все добре зростеться і потім не будуть мучити постійні болі на місці перелому, при зміні температур, адже в кісток є така особливість, що якщо видалити ногу, то на місці кукси будуть з’являтися фантомні болі, а якщо стався перелом або вивих, то суглоб буде боліти при зміні клімату.

А ще відомо, що в літньому віці йде нестача кальцію. Кістки літніх людей і без того крихкі, а їх ще й зламали, так, що вони будуть дуже довго зростатися, і людина не зможе повноцінно себе обслуговувати і йому доведеться просити близьких допомогти йому в цій нелегкій ситуації.

Так ось тому, щоб не обтяжувати своїх родичів, у яких і без вас вистачає проблем, потрібно скористатися деякими правилами і навчиться правильно вести себе в ожеледь.

Найголовніше потрібно звернути свою увагу на погоду за вікном

Взимку погода як ніколи дуже мінлива, зовсім недавно всі відтануло і було брудне місиво зі снігу та піску, а потім раптом бац і пішов сніг, ударив мороз, і все знову вкрилося кригою.

Якщо літня людина і йому не треба нікуди поспішати, а лише в аптеку, так в магазин за хлібом, то краще не виходити на вулицю, а про покупках попрохати сусідку, або близької людини. А якщо ви спізнюєтеся на роботу, то не намагайтеся бігти по льоду, не надягайте каблуків, шпильок. Взуття повинна бути теплою і з плоскою ребристою підошвою, щоб виключити ризик падіння. Якщо вже зовсім кудись запізнюєтеся, то викличете таксі, краще заплатити зайві гроші, ніж потім лежати в лікарні з переломом.

Як підібрати підходяще взуття, або пристосувати на взуття підручні матеріали, які забезпечать тертя

Потрібно вибирати взуття на м’якій гумовій підошві, з глибоким протектором. У вільний день потрібно відвідати шевця, який поставить спеціальні набійки на взуття, що забезпечують хороше зчеплення з дорогою.

Але якщо такої можливості не було, то можна скористатися підручними засобами.

Можна наклеїти на підошву чобота лейкопластир, або надіти на чобіт панчоху. Або купити в аптеці спеціальні накладки на взуття при ожеледі.

І те і інше буде оптимальним варіантом і допоможе дійти до призначеного пункту не завдаючи шкоди.

Навчитися правильно ходити в ожеледь

Насамперед, коли йдемо по засніженій дорозі потрібно дивитися собі під ноги. При цьому, можна побачити ділянки з ребристою поверхнею або снігові замети. Найкращим варіантом буде йти тим шляхом, який вже знайомий, і той шлях, де є за що можна вхопитися при падінні. Літнім людям краще всього придбати тростина, яка буде загострена на кінці, така палиця буде впиватися в лід і не дасть посковзнутися і впасти. Крок по ожеледі повинен бути дрібним і частим, зі злегка зігнутими колінами. Якщо йти швидко і широко, то є ймовірність впасти. Ні в якому разі не тримайте руки в ожеледицю в кишені, інакше при падінні не вийде уберегти голову. На голову слід надягти шапку, щоб при ударі головою об лід, пом’якшити удар.

Навчитися правильно падати в ожеледицю

Якщо ноги почали ковзати по льоду і є відчуття падіння, то потрібно постаратися присісти при падінні. Цим рух зміщується центр ваги і при падінні є ймовірність, що можна залишитися на ногах. При падінні на льоду, потрібно постаратися не витягати свої руки вперед, щоб не вивернути зап’ястя і не порвати сухожилля. Найкраще згорнути руки під себе і падати валиком на бік, передпліччя при падінні буде служити амортизатором. Якщо відбувається падіння з драбини, то кращим варіантом буде згрупуватися і втягнути в себе голову разом з особою. При такому падіння, не буде ризику отримання черепно-мозкової травми. Щоб уникнути перелому шийки стегна, при падінні потрібно постаратися присісти і завалитися на бік.
rss