Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Киев-Карлсруэ автобус Лейпциг, Гисен

Опубликовано: 09.03.2018


Жители нашей страны более часто начали посещать страны Европейского Союза в последнее время. Наиболее часто украинцы путешествуют в Германию. Визит в эту страну обусловлен самыми разными причинами. Кто-то едет туда по работе, кто-то с  туристической целью. Большое количество людей систематически едут в Германию, чтобы навестить своих друзей или родственников. В наше время добраться  в Германию можно самыми разными транспортными средствами. У каждого вида транспорта есть свои достоинства и недостатки. Наиболее популярной и рациональной для большинства украинцев является автобусная поездка. Сегодня очень востребованным считается маршрут Киев-Карлсруэ. Автобус по такому маршруту едет немного больше суток. Но условия переезда на такое большое расстояние будут очень комфортными, если обратиться к надежному перевозчику с безупречной репутацией, который систематически осуществляет пассажирский рейс по маршруту Киев-Карлсруэ. Автобус считается наиболее оптимальным решением для такой продолжительной поездки.

Соотношение цены, затраченного времени и комфорта во время переезда является наиболее оптимальным для путешествия автобусом Киев-Карлсруэ. Поэтому многие люди, которые желают добраться до Германии с минимальными финансовыми затратами, выбирают автобус Киев-Карлсруэ.

Автобус Киев-Карлсруэ следует через такие города: Дрезден, Лейпциг, Йена, Эрфурт, Айзенах, Гисен, Франкфурт-на-Майне, Мангейм, Карлсруэ, Штутгарт. Отправка автобуса осуществляется с таких населенных пунктов: Житомир, Новоград-Волынский, Ровно, Луцк, Ковель.

Вы планируете поездку по маршруту Киев-Карлсруэ?
Автобус фирмы «Евровояж» станет самым оптимальным решением для осуществления такого путешествия.



Следване в чужбина - Германия, Австрия, Швеция, Дания - Студентски компас


СТУДЕНТСКИ КОМПАС извършва пълната процедура по кандидатстване и прием в държавните университети и колежи по всички специалности в Германия, Италия, Австрия, Франция, Испания, Холандия, Швеция, Дания и Белгия , където следването е или безплатно за българи, или таксите са минимални. Документи се приемат за всички бакалавърски и магистърски програми в държавните университети на тези държави.

СТУДЕНТСКИ КОМПАС гарантира Вашият прием, защото за 12 години опит с изпращане на студенти нямаме кандидат-студент, който да не е приет!

СТУДЕНТСКИ КОМПАС ще избере за Вас най- престижните университети и специалности според европейската ранг-листа, защото ние нямаме финансови отношения с непрестижни университети и не насочваме студенти към тях.

СТУДЕНТСКИ КОМПАС ще бъде с Вас през всички етапи на Вашето кандидатстване и прием за безплатно следване в държавни университети, а именно:

Безплатна консултация за изискванията за кандидатстване и прием Индивидуален подбор на университети и специалности Индивидуална карта за условията и сроковете на кандидатстване Кореспонденция от името на кандидат-студента Преводи и легализация на всички необходими документи Подготвяне на мотивационни писма и препоръки Формуляри за кандидатстване и подаване на документите Подаване на документи за студентско общежитие Записване на кандидата в избрания ВУЗ след получаване на писмото, че е приет Здравни застраховки и пътуване Кандидатстване за стипендия

РЕГИСТРАЦИЯ на тел. 02/ 9780 700; 0886 338883; 0896 220815

СТУДЕНТСКИ КОМПАС има сключен договор с КОНСУЛСКИ ОТДЕЛ на МИНИСТЕРСТВО НА ВЪНШНИТЕ РАБОТИ за легализация на всички видове държавни документи , в това число и дипломи, и е оторизиран да прадстявлява издадени в страната документи пред чуждестранни институции.

СТУДЕНТСКИ КОМПАС е агенция за следване в чужбина към Колеж "Св. Ариадна" , който е с държавна акредитация на МИНИСТЪРА НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА и е лицензиран със Заповед № 14-51/1996г., Заповед № 14-105/ 2004 год., Заповед № 14-75/2006 год., Заповед № 14-357/ 2008 год., публикувани в държавен вестник.

В случай, че желаете да следвате в чужбина, изпратете ни попълнен формуляр за кандидатстване и подгответе Вашите образователни документи. Вие ще получите информация за университетите, в които се изучава желаната от Вас специалност и допълнителна информация за кандидатстването.

Моля свържете се с нас на телефон 0886 338883 или 0896 220815 и заповядайте на безплатна консултация.