Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Главная Новости

Причини звільнитися з роботи

Опубликовано: 29.09.2018

видео Причини звільнитися з роботи

Погода в офісі: коли звільнитись неможливо

Проводячи соціологічні опитування серед працюючого населення, вчені з’ясували, що кожен третій опитуваний хоче звільнитися з роботи. Але труднощі пошуку нового місця або заробітку утримують їх. Однак невдоволення своєю трудовою діяльністю – це перший дзвіночок про те, що пора щось змінювати у своєму житті. Існує ще кілька причин, які можуть підштовхнути вас до звільнення. Ось вони:



1. Ранній підйом . Якщо для того, щоб прокинутися рано вранці на роботу, вам потрібно кілька будильників, то варто задуматися, а чи потрібно вам гвалтувати свій організм заради такої роботи. І справа може бути зовсім не в тому, що ви пізно лягли спати. Біологічний ритм людини різноманітний, і якщо ви — «сова», то ранній підйом вам просто протипоказаний. Важкий підйом вранці – це своєрідний протест організму, і навіть тривалий сон вночі не принесе вам очікуваної бадьорості на весь наступний день. Саме ця була однією з причин, від якої я відмовилася від роботи в офісі і перейшла на фріланс і тепер можу спати тоді, коли цього вимагає мій організм і працювати у зручний для мене час.


"Маєш право" Звільнення працівника в Україні

2. Наростання напруги в колективі . Разом з трудовими обов’язками кожен працюючий отримує знайомства з новими людьми. Добре якщо взаємини в колективі дружні і довірчі. Але буває, що з часом вони псуються з якої-небудь причини, або їх спочатку не вдається побудувати. У таких випадках є два виходи: по-перше, спробувати налагодити стосунки в колективі і вирішити виниклі проблеми, по-друге, змінити місце роботи. Тому як робота в постійному стані невдоволення і роздратування ніколи не принесе позитивного результату.


Це вас хвилює. Порядок звільнення з роботи 01.09.2016

3. Нові обов’язки . Буває, виникають такі ситуації, коли з часом на вас покладають нові обов’язки, які абсолютно не передбачені за трудовим контрактом. Якщо немає можливості і головне бажання підлаштовуватися під нові умови роботи, то зміна діяльності найкращий вихід з ситуації. Якщо немає бажання освоювати нові напрямки в роботі, то це теж привід задуматися, а чи підходить ця діяльність для вас, не витрачаєте ви даремно свій час, займаючись нелюбимою справою.

4. Брак часу для виконання поставлених завдань . Ви постійно спізнюєтеся з термінами здачі робіт. Відсутність часу на виконання своїх обов’язків – ваша постійна головний біль і головна причина для стресу. Варто задуматися, а чи підходите ви для даного виду діяльності. Можливо, варто спробувати себе в чомусь іншому, що більше буде підходити вам за темпераментом, а своє звільнити місце для більш підходящого працівника.

5. Відчуття того, що посада не відповідає вам . Працюючи, ви постійно думаєте про те, що на іншому поприщі ви могли б досягти більш високих результатів, або робота була б простіше і цікавіше, ніж нинішня. Начальник недооцінює вас і, незважаючи на очевидні досягнення з вашого боку, залишає їх без уваги. Якщо ви відчуваєте потребу в змінах, не варто стримувати свої пориви. Звільняйтеся. Не зробивши перший крок на шляху до змін, ви ніколи не зможете знайти щось гідне вас. Можливо, нова робота стане першою сходинкою у щасливе майбутнє.

6. Переваг менше, ніж недоліків . Дуже часто у ваших розмовах присутня постійна тема «Як все погано на роботі»? І начальник прискіпується, і зарплату затримують, і добиратися далеко…? Це ще один привід задуматися про зміну сфери діяльності. Складіть список достоїнств і недоліків. Аналізуючи плюси і мінуси місця своєї праці, потрібно чітко розуміти, якщо недоліків більше, то роботу потрібно міняти однозначно. Життя дуже швидкоплинне, щоб витрачати її на улюблену справу.

7. Відсутність винагороди . Кожна людина, влаштовуючись на роботу, розраховує на визначений рівень заробітної плати. На жаль, дійсність іноді відрізняється від того, що прописано за контрактом. Якщо розмір ваших доходів дуже відрізняється від того, що було обіцяно на початку, премії маленькі або відсутні зовсім, без жалю покидайте таке місце роботи.

8. Звільнення. Якщо рішення про звільнення для вас однозначно і незаперечно, то треба затягувати з його здійсненням. Можливо, ваше місце стане для когось більш успішним і привабливим. І не чекайте поки вас звільнять, не провокуйте начальство на цей вчинок. Буде краще, якщо ви просто поговоріть і поясніть своє рішення. Так збережуться нормальні людські стосунки з тими, з ким працювали, і ви отримаєте свободу без зайвих стресів і неприємностей.

rss