Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Витамин Д в таблетках для мужчин — обзор препаратов
Главная задача витамина Д — это сотрудничество с кальцием для построения костной ткани. Делает это витамин по средствам улучшения всасываемости кальция и фосфора в кишечнике, увеличения их уровня. В мужском

Киви - витаминная бомба
Киви содержит полезные вещества, которые активно стимулируют и быстро «поднимают» организм Врачи по праву считают киви настоящей витаминной бомбой, поскольку в нем содержится очень много полезных компонентов.

Витамины в спортивном питании
20 июня 2018 г. Что такое витамины ? Витамины – это вещества, которые производятся из витаминсодержащего сырья (как растительного, так и животного происхождения), а также вещества, созданные искусственно

Симптомы авитаминоза, причины и лечение


Витамины для стройности


Как сберечь витамины в ягодах?
Каждый знает, что ягоды являются природным источником витаминов – дары природы содержат богатую гамму полезных элементов. Как сберечь витамины в ягодах? Сайт mir-yagod.ru даст ряд ценных рекомендаций.

Самые полезные зимой витамины для организма
       С наступлением холодов, а зима в наших широтах в последние годы наступает рано, организм человека нуждается в дополнительных источниках витаминов и минеральных веществ. С ветрами,

Витамины для ногтей — чтобы ручки выглядели красиво!
Ухоженные руки – эти визитная карточка каждого человека, но, к сожалению, не всегда наши ручки выглядят идеально: морозы, несбалансированное питание и лень дают о себе знать. Но если за кожей мы еще хоть

Витамины для роста детям
Еще нужно учитывать и такой момент: если родители имеют средние показатели роста (160 – 175 см), то ожидать в семье будущего баскетболиста вряд ли разумно. Показатель роста ребенка заложен генетически

Какие витамины жизненно необходимы - Центр Космоэнергетики и Рэйки ИСИДА
Давно известно, что без витаминов нормальная жизнедеятельность человеческого организма невозможна. Какие же витамины и в каких количествах человеку необходимо получать ежедневно? Витамин А (аксерофтол,

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Главная Новости

Секрети ідеального сексу

Опубликовано: 29.09.2018

Гармонія в ліжку є заповітною, але часом недосяжною мрією для обох партнерів за будь-якій формі відносин. Неважливо, швидкоплинний у вас роман, секс без зобов'язань або ж грунтовно сімейне життя — повного взаєморозуміння в ліжку хочеться під час будь-якого пристрасного сполучення.

Хтось змінює партнерів як рукавички, а хтось намагається своїми силами допомогти другій половинці в тому, щоб кожна інтимна ніч була нібито першою і була пронизана яскравою, неприборканою пристрастю.

Ідеальний секс — це такий секс, після якого у пари не залишається серйозних претензій один до одного, коли всі бажання збігаються із загальними можливостями і коли жоден з подружжя не дозволить собі словесно вколоти свою половинку докорами. Так знання яких правил допоможе наблизитися до ідеального сексу і осягнути справжню гармонію в парі?

Ідеальний секс очима чоловіка або де криються жіночі помилки

Чоловік егоїстичний. Він любить себе, любить насолоду і хоче це отримувати не докладаючи ніяких зусиль. Побалуйте його дивовижним мінетом, чуттєвим масажем або ж влаштуйте молодецькі перегони на ньому в позі наїзниці, але не перетворюйте вишукану страву в звичайний щоденний суп.

Чоловіки люблять активних жінок. Якщо фантазії та ідеї цілком і повністю належать самцеві в ліжку, то така гра в одні ворота йому набридне дуже швидко і вся близькість зведеться до швидкої розрядки без особливих вишукувань. Пропонуйте пози, оголошують свої бажання, не соромтеся експериментів!

Чоловік боїться невдач. Якщо він «скоростріл» або ж у нього давно не було сексу — увійдіть у його становище, постарайтеся швидко «розрядити» обойму спонтанним мінетом і підготувати свого самця до основної частини ваших ігор.

Чоловіки не люблять неохайних. Слідкуйте за собою. Займайтеся спортом або ж підтримуйте в ліквідному стані те, чим ви багаті.

Ніколи не оцінюйте негативно його здібності в ліжку, та ще й у порівнянні з колишніми або іншими чоловіками. Він — ваш вибір і якщо ви живете з ним, то приймайте його таким, який він є, допомагаючи осягнути нове, а не відбиваючи бажання до будь-якого розвитку.

Ідеальний секс очима жінки або напуття чоловікам

Жінка повинна отримувати задоволення. Якщо у чоловіка стався передчасний фінал, то поки у нього є справно працює мову і хоча б один палець — імпотентом він навряд чи стане і завжди зможе врятувати становище. Не варто забувати про те, що жінка — теж людина з усіма плотськими бажаннями і їй теж хочеться випробувати чуттєве задоволення.

Жінка повинна бути здивована. Пробуйте нове, дізнавайтеся пози, пропонуйте рольові ігри. Займіться любов'ю прямо на кухні, в ліфті або, як у роки своєї дурної молодості, де-небудь в туалеті кафе чи ресторану! Спонтанний секс дико заводить і нехай жінка не досягла фізіологічної кульмінації, морального задоволення їй буде доставлено куди більше, ніж від півсотні рутинних оргазмів в спальні за розкладом.

Убийте нудьгу і не належите до сексу як до обов'язку. Якщо для чоловіка це — подружній обов'язок, то не варто дивуватися, що і жінка буде віддавати його так само, як він несе в банк свою іпотеку — скриплячи зубами і рахуючи кожну хвилину. Це гра, це кураж! Нехай у вас воно буде раз на тиждень на вихідний, але таке, щоб коліна тремтіли пару днів!

Жінка не повинна відчувати себе мастурбатором. Відсутність прелюдій, додаткових ласк, повне неприйняття її бажань призведе до того, що чоловікові буде цікавіше розважатися з гумовою лялькою.

Жінку треба любити. Без любові не буде сексу, коли потяг і незадоволеність відступає. Якщо ви з чоловіком «аби з ким» або ж в силу обставин, а не чистих почуттів, та ще й брешете про це як собі, так і оточуючим, то ідеального сексу у вас ніколи не буде!

Всі ці поради можна замінити одним пропозиція: Любіть один одного, поважайте і намагайтеся не тільки пильнувати свої інтереси в ліжку, а ставити метою максимально приємні відчуття для свого партнера. І ваш секс завжди буде ідеальний!

Вам сподобалась статья? Розкажіть про це Друзям!
rss