Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Главная Новости

Участь у корпоративному святі

Опубликовано: 29.09.2018

Свято в колі колег … Це просто вечірка? Або керівники в черговий раз тестують нас?

Кожній з нас доводилося бувати на корпоративних вечірках в рідній компанії. Тому ми прекрасно знаємо, що потрібно бути веселою, товариською і свято пам’ятати, що всяке сказане слово може бути використане проти нас. Але в цій, здавалося б, нехитрої логіці є свої помилки.

1. Можна не ходити

Корпоратив — розвага, тому, йти туди чи ні, справа добровільна.

Насправді. Для більшості керівників хороший корпоратив — справа честі. Як би важко компанії не було нині виживати, бюджет на відпочинок викроюється. І ігнорування співробітниками заходи цілком може бути розцінено як образу. Крім того, відсутній співробітник як би говорить: «Я не з вашої команди».

2. Декольте? Ні!

Корпоратив — частина роботи, тому ніяких вечірніх суконь і високих підборів.

Насправді. Прийшовши в ресторан в офісному костюмі, який порядком набрид в будні, ти тим самим мимоволі заявляєш, що для тебе ця вечірка не свято, а нудна обязалівка. Це може багатьох образити.

3. Забути про справи

На вечорі потрібно веселитися, спілкуватися і абсолютно відключитися від офісних проблем. Насправді. Для будь-якої людини, яка хоче зробити кар’єру в даній компанії, будь колективний свято — привід для досліджень. Якщо у тебе далекосяжні плани, скористайся моментом. Понаблюдай за поведінкою людей, прислухайся, познайомся ближче з тими, хто працює в сусідніх відділах. Зібрана інформація напевно стане в нагоді в майбутньому.

4. Іду на «ти»

Якщо шеф пропонує розслабитися і перейти на «ти», значить, він справжній прихильник демократичного спілкування. Насправді. Чим викликане бажання шефа довірливо поспілкуватися, розпізнати не так складно. Наприклад, однією з причин може бути те, що начальник дозволив собі випити зайвого. Тим не менш, для тебе це не привід розслаблятися. Шеф згадає, як його підлеглі запросто «тикали» йому і називали Льошею, і неможливо передбачити, як він на це відреагує на наступний день. Якщо ж начальник тверезий і адекватний, але пропонує не церемонитися, знову ж будь обережна — це може бути перевіркою.

5. Розважайте мене

Корпоратив існує для того, щоб тебе годували і веселили. А твоє завдання — з радістю все це приймати.

Насправді. Керівництво або розвеселий ведучий може вручити мікрофон любому, і відмовитися від «пари слів» во славу компанії буде вже неможливо. Це такий своєрідний тест на спритність і дотепність. Ти навряд чи пройдеш його, якщо почнеш мимрити щось незрозуміле про мир у всьому світі. Щоб не заробити жирний мінус в «особиста справа», заздалегідь підготуватися до виступу.

6. Давай продовжимо

На святі можна собі дозволити хіба що трохи пригубити з келиха, а якщо душа вимагає «продовження банкету», то по закінченні вечора підеш до найближчого бару. Насправді. Якщо у тебе є перевірені друзі серед колег — це велика рідкість і така ж удача. Але частіше ми працюємо з хорошими знайомими і приємними людьми, але не більше того. Тому ти не можеш напевно знати, як поведе себе людина в нестандартній ситуації. А потім будеш дивуватися, хто ж розповів колегам історію про те, як одна дівчина після кількох келихів шампанського влаштовувала стриптиз біля барної стійки.

Вчора було весело …

Від випадковостей на корпоративній вечірці ніхто не застрахований. Ти випила зайвого, вісім разів поспіль заспівала улюблену пісню в караоке, знявши туфлі, запалювала на танцполі? Тепер тобі соромно дивитися колегам в очі, і ти збираєшся вибачатися?

Не поспішай. Поступаючи так, ти тільки подольешь масла у вогонь. Якщо тебе не звільнили, значить, життя триває і кращий вихід — ставитися до події зі здоровою часткою іронії.

 

Гончаренко Ігор

rss