Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Уважаемые дамы и господа!

В связи с критической ситуацией в стране, а также многочисленными просьбами участников и посетителей о переносе сроков проведения выставки, вынуждены...

Впервые в Одессе!!! ОДЕССКИЙ БАЛ!

Представляем Вам наш новый проект - Одесский Бал!!! Одесса – самый колоритный украинский город, любимый и его жителями, и всеми,...

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно. Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Що таке 228 і що означає? Це стаття 228 КК РФ.

Опубликовано: 05.10.2017

видео Що таке 228 і що означає? Це стаття 228 КК РФ.

Райское место (28 серия)

Бійся 228 якщо пудрити носик. Що таке 228? І картинка в тему ...

Напевно, кожна людина при згадці слова "кодекс" в першу чергу згадує "Джентльмени удачі", герої якого цитували се кримінальну видання дослівно, з докладним зазначенням терміну. Так, в ті часи громадяни, регулярно переступати закон, прекрасно знали, скільки і за що загрожує і боялися. А тепер чомусь деякі номери статей з гордістю носять на шапках і майках. Зокрема, це стосується статті 228 КК РФ.Що таке стаття 228 КК РФ?

Ця частина кримінального кодексу регламентує заходи, які можуть бути застосовані до людей, які виготовляють, зберігають, перевозять і переробляють наркотичні речовини та рослини, а також психотропні засоби, не маючи при цьому мети збуту.

Судячи що таке 228 стаття Кримінального Кодексу, всі ці дії караються за розсудом суду штрафом до 140 тисяч або в розмірі зарплати за три місяці, виправними роботами до 4800 годин або ж позбавленням волі терміном до трьох років.


Що таке менталітет?

Якщо ж мова йде про особливо великі кількостях наркотиків і психотропних засобів, то й покарання будуть серйозніше. У даному випадку наркоманам-любителям загрожує від трьох до десяти років в'язниці, а до того ж, штраф в півмільйона.

Тим же, хто сам приніс наркотики та психотропні засоби в ділянку і посприяв у затриманні розповсюджувачів, строк або штраф не передбачається. Найбільш примітним місцем даної статті є те, що великі і особливо великі розміри встановлюються і затверджуються регулярно. Тому понести відповідальність можна і в тому випадку, якщо маєш при собі наркотики для особистого вживання.

Що значить 228 стаття на футболках і шапках

Згадка статті 228 на одязі - своєрідний протест молоді проти гасла "Ні наркотикам!". Зрозуміло, що притягати до відповідальності за одну лише одяг не стануть, але от зупинити на вулиці з певного роду питаннями можуть.

rss