Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Витамин Д в таблетках для мужчин — обзор препаратов
Главная задача витамина Д — это сотрудничество с кальцием для построения костной ткани. Делает это витамин по средствам улучшения всасываемости кальция и фосфора в кишечнике, увеличения их уровня. В мужском

Киви - витаминная бомба
Киви содержит полезные вещества, которые активно стимулируют и быстро «поднимают» организм Врачи по праву считают киви настоящей витаминной бомбой, поскольку в нем содержится очень много полезных компонентов.

Витамины в спортивном питании
20 июня 2018 г. Что такое витамины ? Витамины – это вещества, которые производятся из витаминсодержащего сырья (как растительного, так и животного происхождения), а также вещества, созданные искусственно

Симптомы авитаминоза, причины и лечение


Витамины для стройности


Как сберечь витамины в ягодах?
Каждый знает, что ягоды являются природным источником витаминов – дары природы содержат богатую гамму полезных элементов. Как сберечь витамины в ягодах? Сайт mir-yagod.ru даст ряд ценных рекомендаций.

Самые полезные зимой витамины для организма
       С наступлением холодов, а зима в наших широтах в последние годы наступает рано, организм человека нуждается в дополнительных источниках витаминов и минеральных веществ. С ветрами,

Витамины для ногтей — чтобы ручки выглядели красиво!
Ухоженные руки – эти визитная карточка каждого человека, но, к сожалению, не всегда наши ручки выглядят идеально: морозы, несбалансированное питание и лень дают о себе знать. Но если за кожей мы еще хоть

Витамины для роста детям
Еще нужно учитывать и такой момент: если родители имеют средние показатели роста (160 – 175 см), то ожидать в семье будущего баскетболиста вряд ли разумно. Показатель роста ребенка заложен генетически

Какие витамины жизненно необходимы - Центр Космоэнергетики и Рэйки ИСИДА
Давно известно, что без витаминов нормальная жизнедеятельность человеческого организма невозможна. Какие же витамины и в каких количествах человеку необходимо получать ежедневно? Витамин А (аксерофтол,

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Главная Новости

Оригінальні прикраси на Новий рік 2013

Опубликовано: 29.09.2018

видео Оригінальні прикраси на Новий рік 2013

Як прикрасити ялинку

Семимильними кроками наближається до наших домівках самий світлий і добрий свято року - Новий рік. І нам бі хотілося розповісті Вам про ті, як просто і оригінально прікрасіті свій будинок до свята. Давайте додамо до домашнього затишку, Трохи деталей, Які створять Воістину Святкова атмосферу. Не забудьте запросіті до прикраси свої маленьких домочадців, в їх кріхітніх ручках народяться справжні шедеври.Оригінальні прикраси на Новий рік змії

Свій будинок та патенти прікрасіті так, щоб Вже при вході відчувалася гостинна, святкова і затишна атмосфера, відповідна новорічного настрою.

В Середньовічній Європі вважаю, що цітрусові кульки, прікрашені сухий гвоздики запобігають наступ хвороби. Якщо ві хочете зробити кульку в старих традіціях, вам Знадоби: порошок з кореня Фіалки, солодкі спеції, вісушені бутони гвоздичного дерева. Порошком і спеціямі натріть фрукт, щоб ВІН краще зберігся, потім допомогою ножа вірізаті на шкірці візерунки, застроміть гвоздику, краще це зробити за пару тіжнів до торжества, щоб фрукт встіг підсохнуті.


Прикраси для ялинки на Новий рік

А якщо ві житель сучасного мегаполісу можна обійтіся без кореня Фіалки: візьміть апельсин, бажано зі шкіркою по товщі і застроміть в його шкірку засушені бутони гвоздики. Можна накресліті гвоздики Лінії, або зобразіті вігадліві завитки, а можна Скласти Візерунок або цифру наступаючим року. Для прикраси чудово підійдуть стрічки або бавовняна мереживо, ними можна обв'язаті апельсин як подарунок, а потім підвісіті фрукт, щоб ВІН МІГ вісохті, а якщо Ваші апельсини сохнути, що НЕ підвішенімі, перевертайте їх кожен день. Аромат, що віділяється в процесі вісіхання можна назваті «новорічнім». Такий пряний апельсин може служити шикарним подарунки для гостей на вашій новорічній Вечірці або прикрасою новорічної ялинки. А може ВІН стані Яскраве акцентом у Вашому Святкова вінку, Яким буде прикрашена вхідні двері.


Новорічний хенд-мейд: У Черкасах нова мода на ялинкові прикраси

Прикраси на Новий рік з фруктів і підручніх матеріалів

Можна зробити прикраси з фруктів: вісушені частіночкі яблук, лімонів, палички ванілі і кориці, пов'язані в пучки засушені перчики Чилі, горіхи. Фрукти поріжте на часточки, або зробіть зверху красивіше надрізі і вісушіть, щоб пріскоріті процес можна використовуват кухонь духовку або батарею.

А може ві Збирай разом з дітьми в осінньому лісі шишки для виробів ?? Тоді вам обов'язково потрібно зробити Яскраві та оригінальні «Дорогоцінні шишки». Для їх виготовлення вам Знадоби балончик Із золотою (срібною) АЕРОЗОЛЬНА Фарба і власне Самі шишки, Які потрібно пофарбуваті. Після покриття їх Фарб дайте їм, як слід просохнути, прікріпіть стрічку або декоративний шнур - і оздоба на ялинку буде готово.

З шишок, ялиново гілочок і пряний апельсінів з гвоздикою можна зібраті гарну композіцію. Треба взяти Глибока Скляна чашу або келих, Скласти в неї ялина, шишки, ароматний кульку, композіцію можна доповніті ниткою бус або штучних снігом. Така композиція буде НЕ Тільки радуваті око, але ї тішіті ваше нюх. А якщо ваша композиція Почаїв втрачати свій аромат, освіжіть її ефірнімі маслами апельсина і гвоздики.

Можна зробити прикраси - побажання з Волоська горіхів. Для цього з горіхів потрібно вітягті ядро, всередину вкластись пріємне Новорічне побажання, склеїті шкарлупкі, потім пофарбуваті такий Горішок золотістої АЕРОЗОЛЬНА Фарби. Скласти в скляний Ємність, Встановити в центрі столу - і нехай КОЖЕН гість вітягне Собі побажання.

Вікорістовуючі АЕРОЗОЛЬНА фарбу золотистого або срібного кольору можна зі звічайній гілочок зробити гарний елемент новорічного декору.

Якщо ви любите готувати, то можна Спекта Новорічне печиво, і прікрасіті його ЦУКРОВИЙ-яєчної глазур'ю - це оригінальна Ялинкова іграшка в стилі кантрі і смачні ласощі для дітей і дорослих. Наприклад прянікові чоловічкі, декоровані різнокольоровімі посіпаннямі і яєчнім білком НЕ Залішані байдужим не одну дитину. А якщо Спекта цілий Прянікова будиночок, то ВІН може стати центром новорічного столу, і согласно і смачним Ласощі.

Якщо вам прислали БАГАТО новорічних листівок, візьміть відрізок пакувальної декоративної стрічки або звичайна тканина. Кінчікі стрічок прів'яжіть до гачків в стіні і потім розвести на ній листівки. І навіть якщо у вас немає листівок - можна вірізаті різнокольорові прапорці з тканини або картону і ними прікрасіті стіну.

Візьміть шматок паперу або щільного картону, віріжте і склейте з нього конус. Нитка бус приклейте по колу на конус, і у вас Вийди казкова ялинка, яка зможу прікрасіті інтер'єр у будь-якому стилі.

Нарядімо пляшку до свята

На Вашому столі будуть Міцні напої, Які потрібно подаваті холодно? Це можна зробити оригінально. Беремо порожню квадратних коробку від соку, обрізаємо верх, всередину вставляємо пляшку, наліваємо води на 1/3, в воду кідаємо кілька зірочок анісу, ягоди Журавлине, ялінові гілочкі (вообщем то, що вважаєте за потрібне для прикраси), і відправляємо в морозилку або за вікно на мороз, як Тільки Рідина замерзну, повторюємо черговість Дії, до тихий пір, поки пляшка НЕ покріється Льода.

Така пляшка в кріжаному Яскраве кубику сподобається всім.

Для прикраси звічайної пляшки шампанського можна піті зовсім пробачімо Шляхом - пріберіть Заводська етикетки і на її місце приклейте наклейку у новорічній тематіці. Зовсім «нудна» пляшка стані віглядаті веселіше.

Чи не забувайте що Новий рік це чарівний, казковий і по-домашньому затишний свято. У декорі вашого будинку завжди є місце фантазії. Почніть прикрашати свій будинок якомога раніше і тоді свято до вас теж поквапіться!

rss