Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Киви - витаминная бомба
Киви содержит полезные вещества, которые активно стимулируют и быстро «поднимают» организм Врачи по праву считают киви настоящей витаминной бомбой, поскольку в нем содержится очень много полезных компонентов.

Витамин Д в таблетках для мужчин — обзор препаратов
Главная задача витамина Д — это сотрудничество с кальцием для построения костной ткани. Делает это витамин по средствам улучшения всасываемости кальция и фосфора в кишечнике, увеличения их уровня. В мужском

Витамины в спортивном питании
20 июня 2018 г. Что такое витамины ? Витамины – это вещества, которые производятся из витаминсодержащего сырья (как растительного, так и животного происхождения), а также вещества, созданные искусственно

Симптомы авитаминоза, причины и лечение


Витамины для стройности


Как сберечь витамины в ягодах?
Каждый знает, что ягоды являются природным источником витаминов – дары природы содержат богатую гамму полезных элементов. Как сберечь витамины в ягодах? Сайт mir-yagod.ru даст ряд ценных рекомендаций.

Самые полезные зимой витамины для организма
       С наступлением холодов, а зима в наших широтах в последние годы наступает рано, организм человека нуждается в дополнительных источниках витаминов и минеральных веществ. С ветрами,

Витамины для ногтей — чтобы ручки выглядели красиво!
Ухоженные руки – эти визитная карточка каждого человека, но, к сожалению, не всегда наши ручки выглядят идеально: морозы, несбалансированное питание и лень дают о себе знать. Но если за кожей мы еще хоть

Витамины для роста детям
Еще нужно учитывать и такой момент: если родители имеют средние показатели роста (160 – 175 см), то ожидать в семье будущего баскетболиста вряд ли разумно. Показатель роста ребенка заложен генетически

Какие витамины жизненно необходимы - Центр Космоэнергетики и Рэйки ИСИДА
Давно известно, что без витаминов нормальная жизнедеятельность человеческого организма невозможна. Какие же витамины и в каких количествах человеку необходимо получать ежедневно? Витамин А (аксерофтол,

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

«Оренда комунальної власності для бізнесу задарма! Як це зробити?»

Опубликовано: 08.10.2018

“Безхазяйний” підвал може бути гарним стартом, наприклад, для кафе чи ресторану”

Не секрет, що в кожному місті України в комунальній власності знаходиться багато “безхазяйних” об’єктів. Це і покинуті підвали, і горища, і окремі будівлі і навіть комплекси будівель. Усі вони числяться на балансі міста, на їх утримання виділяються кошти, часом не малі, які можна було б направити на реалізацію важливіших завдань.

В основному ці об’єкти стоять без діла, не приносячи місту ніякої користі. Тим більше, що у більшості випадків на утримання комунальної власності такого типу у бюджеті просто бракує грошей. Та і чи розумно списувати бюджетні гроші на ремонт підвалу, яким ніхто не користується і який фактично є “безхазяйним”, якщо ці кошти можна направити на будівництво нової станції метро чи іншої корисної будівлі? Тому нерідко вони тільки захаращуються, а якщо доходить до аварійних ситуацій, то і саморуйнуються, створюючи аварійні ситуації на рівному місці.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

І на ліквідацію наслідків цих ситуацій також потрібні засоби.

Отже, у більшості випадків місту вигідніше позбавитися подібної нерухомості, чим постійно шукати гроші на її утримання. І кращим виходом тут є здача безхазяйного об’єкта в оренду підприємцеві, який вже точно знайде цій нерухомості гідне застосування. Тобто йдеться про оренду нерухомості, яка знаходиться у власності місцевої громади, тільки орендодавцем повинне виступити саме місто, а вірніше міська громада.

Проте проблема тут полягає в тому, що в Україні підприємці часто не знають, з якого боку підступитися до міської влади з питанням оренди безхазяйного об’єкту, справедливо побоюючись бюрократичних затягувань, тоді як муніципальні чиновники часто толком не можуть ні запропонувати певний об’єкт для оренди, ні зацікавити підприємця до співпраці. В результаті програють обидві сторони, і все залишається як і було.

“Юридичні паперові тонкощі довірте юристам”

Саме з цим зіткнувся один наш клієнт, що побажав для розвитку свого бізнесу взяти в оренду покинутий міський підвал, але який не мав жодного поняття як це зробити. Для наших юристів подібна справа була першою, проте чим важке завдання, тим солодша перемога, а тому ми із задоволенням взялись вирішувати цю проблему.

Як орендувати комунальну нерухомість?

1) Отже, передусім, ми подали заяву в управління комунальної власності на укладення договору оренди. Там заяву прийняли і відправили спеціаліста з технічних питань для огляду приміщень підвалу.

Між тим, ми часу даремно не втрачали і виготовили техпаспорт, а також за власний рахунок клієнта (щоб прискорити справу) почали виготовляти технічну документацію, одночасно подавши заявку з проханням виготовити свідоцтво на право власності на приміщення підвалу.

2) Після того, як в реєстраційній службі ми отримали свідоцтво на право власності, була проведена експертиза і підготовлено технічне переведення в нежитловий фонд  приміщення підвалу.

3) Потім була проведена оцінка приміщення підвалу.

Дякуємо! Тепер: 1) Натисніть »ОТРИМАТИ КУПОН« ; 2) Введіть ваше Ім'я та Email, щоб ми змогли надіслати вам КУПОН прямо на пошту! Якщо не приходить - перевірте папку "Спам"!

4) Фінальними акордами стало укладення договору оренди нежитлового приміщення між Управлінням комунальної власності і підприємцем, а також укладення договору страхування нежитлового приміщення підвалу.

“В результаті оренди “безхазяйної” комунальної нерухомості виграють обидві сторони”

Результат

В результаті нашої роботи підприємець взяв у міста в оренду підвал за низькою ціною, в якому тепер зможе почати реалізацію своїх бізнес-проектів.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

В даному випадку виграли всі: і підприємець, що недорого взяв нерухомість в оренду, і місцевий бюджет, який тепер отримуватиме регулярні орендні платежі і навіть сам підвал, який тепер буде приведений в порядок (при чому, не за рахунок міста, а за рахунок підприємця).

І найголовніше, оренда нерухомості оформлена з правом викупу, тому наш підприємець має право через певний термін з орендаря підвалу перетворитися на його власника.

Ми дуже сподіваємося, що наш досвід буде корисним підприємцям, адже оренда комунальної комерційної нерухомості, так само як і дешева орендна плата у наш час є важливою складовою успіху практично будь-якого бізнесу. І місту велика користь – не треба більше витрачати бюджетні кошти на утримання нікому не потрібних об’єктів.

Тому якщо Ви давно придивляєтесь до якого-небудь покинутого приміщення, то не втрачайте часу і сміливо беріть його в оренду!

Приблизно про те, як передається комунальна власність в оренду можна подивитись на відео нижче:

▼ СПОДОБАЛАСЬ СТАТТЯ? ПОДІЛІТЬСЯ З ДРУЗЯМИ! ▼

Корисний матеріал? Оцініть зірочками:

Є питання? Натисніть нижче "ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ"!

Натисніть і підпишіться на «НОВИНИ» або канал «TELEGRAM» та станьте генієм юриспруденції!

Знайшли помилку? Виділіть її і натисніть Ctrl+Enter

Юрист, засновник проекту “Правова Консультація”, м.Харків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

rss