Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)
Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...
Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...
Опубликовано: 03.09.2018
Ячмінь на оці - досить поширена проблема, з якою стикаються як діти, так і дорослі. Варто відзначити, що хвороба ця супроводжується запаленням сальної залози або волосяної цибулини на столітті і приносить людині масу дискомфортних відчуттів. Саме тому багато хто цікавиться питанням про те, як позбутися від захворювання і чи можливо лікування ячменю в домашніх умовах.
"Як уже згадувалося, хвороба супроводжується запаленням і нерідко нагноєнням волосяного мішечка або сальної залози. Перш ніж розглядати лікування ячменю, варто більше дізнатися про причини його появи. У більшості випадків запалення пов`язане з проникненням в тканини бактеріальної інфекції - найчастіше це стафілококи. Зараження може відбутися через недотримання правил гігієни, наприклад, при затирання очей брудними руками або рушником. Часті ячмені говорять про ослаблений імунітет. Статистичні дані свідчать, що до цього захворювання більш схильні люди з хворобами імунної системи, цукровий діабет і деякими порушеннями в роботі шлунково-кишкового тракту.
"Досить часто ячмінь проходить сам по собі. У перший день з`являється невеликий червоний набряк на шкірі вік, а вже через 3-4 дні можна помітити утворення так званої «головки ячменю», яка насправді є ділянкою нагноєння. На цьому етапі ячмінь, як правило, розкривається, гнійний вміст виходить, і вже через 7-10 днів шкіра на столітті заживає. Проте з подібною проблемою найкраще звернутися до лікаря. Як правило, фахівці призначають спеціальні краплі, які знімають запалення і володіють антибактеріальними властивостями. Лікування ячменю може включати в себе застосування деяких мазей, таких як "Синтоміцин". Це прискорюють процес розтину гнойничка і стимулюють регенерацію шкіри.
"Звичайно ж, народна медицина пропонує масу методів, за допомогою яких можна позбутися від захворювання самостійно, в домашніх умовах. Зрозуміло, це не є приводом до відмови від лікарської консультації (особливо якщо справа стосується маленької дитини), але ось кілька корисних рекомендацій: