Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Витамин Д в таблетках для мужчин — обзор препаратов
Главная задача витамина Д — это сотрудничество с кальцием для построения костной ткани. Делает это витамин по средствам улучшения всасываемости кальция и фосфора в кишечнике, увеличения их уровня. В мужском

Киви - витаминная бомба
Киви содержит полезные вещества, которые активно стимулируют и быстро «поднимают» организм Врачи по праву считают киви настоящей витаминной бомбой, поскольку в нем содержится очень много полезных компонентов.

Витамины в спортивном питании
20 июня 2018 г. Что такое витамины ? Витамины – это вещества, которые производятся из витаминсодержащего сырья (как растительного, так и животного происхождения), а также вещества, созданные искусственно

Симптомы авитаминоза, причины и лечение


Витамины для стройности


Как сберечь витамины в ягодах?
Каждый знает, что ягоды являются природным источником витаминов – дары природы содержат богатую гамму полезных элементов. Как сберечь витамины в ягодах? Сайт mir-yagod.ru даст ряд ценных рекомендаций.

Самые полезные зимой витамины для организма
       С наступлением холодов, а зима в наших широтах в последние годы наступает рано, организм человека нуждается в дополнительных источниках витаминов и минеральных веществ. С ветрами,

Витамины для ногтей — чтобы ручки выглядели красиво!
Ухоженные руки – эти визитная карточка каждого человека, но, к сожалению, не всегда наши ручки выглядят идеально: морозы, несбалансированное питание и лень дают о себе знать. Но если за кожей мы еще хоть

Витамины для роста детям
Еще нужно учитывать и такой момент: если родители имеют средние показатели роста (160 – 175 см), то ожидать в семье будущего баскетболиста вряд ли разумно. Показатель роста ребенка заложен генетически

Какие витамины жизненно необходимы - Центр Космоэнергетики и Рэйки ИСИДА
Давно известно, что без витаминов нормальная жизнедеятельность человеческого организма невозможна. Какие же витамины и в каких количествах человеку необходимо получать ежедневно? Витамин А (аксерофтол,

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Главная Новости

Чому чоловіки люблять оральний секс?

Опубликовано: 29.09.2018

видео Чому чоловіки люблять оральний секс?

ТРЕНИНГ ДЛЯ ЖЕНЩИН: Секс в отношениях. Потребности мужчины в сексе. Сексология, тренинги.

За якісний мінет основна маса чоловіків віддасть і життя, і гаманець, і навіть свою душу — у користування та повне розпорядження тієї, яка подарує неземні хвилини блаженства.Але як бути жінкам у такій ситуації? Адже від своїх подруг вони часто чули, що мінет — процедура мало того, що не завжди приємна морально, але ще й не смачна і часом відверто принизлива. Давайте спочатку спробуємо зрозуміти, чому ж так приваблює чоловіка це явище — мінет!

По-перше, безперечно, що вміло пурхаючий жіночий язичок доставить більше задоволення, ніж будь-який традиційний статевий контакт.


Як на Львівщині дівчина хоче сексу

По-друге, в кожному чоловікові спить егоїст і незалежно від фортеці його сну завжди приємно відкинутися розслаблено на подушку, поки дівчина старається.

По-третє, будучи символом повного підпорядкування, мінет є універсальним способом спокутувати жіночі гріхи в очах свого благовірного. Накричала на коханого? Подряпала його машину? Випадково продала улюблений танк в грі? Можете не вірити, але оральне вибачення тут же перетворить його в розслабленого і поблажливого чоловіка, з гумором сприймає будь-які косяки своєї коханої.


ЗАПРЕЩЕННЫЕ ПОЗЫ КАМАСУТРЫ, КОТОРЫЕ МОГУТ ЗАКОНЧИТЬСЯ ЛЕТАЛЬНО

О, жіноча гординя, ти порочна!

А що ж жінка? Чому вона негативно ставиться до такого способу задоволення коханої людини? Тут усе значно простіше.

По-перше, мінет в очах багатьох жінок — це соромно і принизливо, адже жінка опиняється в абсолютній владі чоловіка, та ще й не в самому приємному вигляді, про який складають вульгарні і неприємні анекдоти.

По-друге, це неприємно по ряду фізіологічних причин: запах, смак, блювотні рефлекси під час необережних рухів партнера.

Все. Дізналися свої відчуття? Ось з ними і не посперечаєшся. Начебто і улюбленого порадувати хочеться, і внутрішні заборони відкрито мітингують проти таких розваг у ліжку.

Він був гладкий і пахучий…

Як би ви не ставилися до цього виду сексу, але якщо чоловік любимо, заслуговує ласки і ви хочете, але не можете переступити себе, постарайтеся відповісти на наступні питання.

Питання № 1: чи є чоловік егоїстом в сексі? Якщо так — хай відпочиває без мінета, а от якщо ж ваш благовірний завжди готовий до експериментів, не залишає вас без оргазму і не проти показати вищий клас в кунілінгус — він явно заслуговує відповідної нагороди!

Питання № 2: боїтеся ви чоловіки з моральної точки зору? Оральний секс вимагає абсолютної довіри, щоб в один прекрасний день під час рядовий сварки в вас не полетіли образи з приводу минулих пустощів або ж після безпосереднього контакту вам не відмовили категорично в поцілунку, після «такого-то» брудної справи!

Якщо чоловік помічений в щось неприємне і його поведінка поки ще не дозволяє довіритися йому на всі 100% — краще утримайтеся від орального контакту з його єством, ціліше нерви потім будуть. Але у випадку ж, коли для чоловіка навіть сама думка поцілунку своєї улюбленої після якісно виконаної гри на флейті не лякає — вам нічого не загрожує.

Питання № 3: він неохайний? На тверде переконання багатьох самців, пахнути від них повинно мужиком, труси можна носити тиждень, душ достатньо приймати тільки по понеділках, а в заростях між ніг сховається невелика коала. Ясна річ, що з таким неандертальцем ні про які оральні пестощі мови не йде, але от якщо ваш обранець завжди гладко підкинь в інтимних місцях, двічі на день відвідує душ і завжди стежить за своїми ароматами — чого ж ви зволікаєте?

Якщо на всі три цих питання ви відповіли НІ, то, на жаль і ах, від мине вам навряд чи відкрутитися. Люблячий чоловік зрозуміє, але все одно затаїть нереалізоване бажання про цю грані в сексі. Подумайте і визначитеся: чому ви не хочете орального сексу зі своїм чоловіком?

Сорому не місце в спальні; неприємні відчуття можна перебороти і нейтралізувати (почавши практикувати мінет відразу після душі або ж прямо у ванній, наприклад), а до чужорідного предмету в роті можна звикнути за допомогою банана.

Відкиньте забобони і серйозно поговоріть з чоловіком. Розкажіть йому, що вас турбує, що вам заважає і разом ви, як любляча пара, обов'язково знайдете вихід зі сформованої ситуації!

Вам сподобалась статья? Розкажіть про це Друзям!
rss