Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Главная Новости

Чи змінився моніторинг повітря у Рівному за останні 40 років

Опубликовано: 24.10.2018

видео Чи змінився моніторинг повітря у Рівному за останні 40 років

Three Mile Island Nuclear Accident Documentary Film

п'ятниця, 27 липня 2018 20:55

Місто покращує свої позиції у рейтингу міст з брудним повітрям
Фото ілюстративне

Якість атмосферного повітря стала темою чергової програми з циклу «Європейський монітор» на Радіо Трек.


SCP-093 Red Sea Object | Euclid | portal / extradimensional scp

У цих програмах за участю запрошених експертів ми намагаємося з’ясувати, як саме відбувається процес імплементації положень Угоди про Асоціацію з ЄС та взятих Україною на себе зобов’язань.

Гість програми,  начальник Рівненського обласного центру гідрометеорології Богдан Масовець зазначив, що саме центр гідрометеорології займається у Рівному (як власне і загалом в Україні) моніторингом стану навколишнього середовища.


Calling All Cars: The Bad Man / Flat-Nosed Pliers / Skeleton in the Desert

Богдан Масовець

Гідрометцентр має лабораторію, встановлені пости спостережень. У Рівному зокрема є три стаціонарні пости: 

 на вулиці Грушевського поблизу ТЦ «Чайка»  в районі залізничного вокзалу на вулиці Небесної Сотні  та ще один пункт на вулиці Млинівській.

За словами Богдана Масовця, проблема моніторингу у тому, що пости у Рівному було встановлено більше 40 років тому (у 1977 році). Зрозуміло, що у ті чати місто не мало такої кількості автотранспорту і не мало такої кількості працюючих підприємств, які нині.

Тож аби здійснювати моніторинг стану повітря так, як це зокрема має відбуватися у рамках імплементації положень Угоди про Асоціацію з ЄС та взятих Україною на себе зобов’язань, у Рівному треба було б встановити ще один-два додаткових пункти спостереження. Зокрема цього разу розташувати його у зеленій зоні.

На думку Богдана Масовця, зокрема у парку ім. Шевченка, і у такому разі  дані моніторингу були б об’єктивнішими, адже відображали б ситуацію не тільки у промислових районах але і у зонах відпочинку.

Нагадаємо, 7 років тому Рівне перебувало у 5-ці міст із найбільш забрудненим повітрям. А у  2017 році займало уже 14 позицію серед 39-ти найзагазованіших міст України.

Які заходити необхідно запровадити на Рівненщині відповідно до Угоди про Асоціацію з ЄС, та які кроки уже впроваджено, дізнавайтеся з нашої програми «Європейський монітор».

Ця публікація підготовлена в рамках проекту "Просування реформ в регіони" за сприяння Європейського Союзу ( http://ec.europa.eu/europeaid ), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та "Європейською правдою".

Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Радіо Трек і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.

rss