Воскресенье, 21 Июнь 2015

Передача PaPaYa №39

Новости

Новости партнеров

Кризис трехлетнего возраста: бороться или мириться...

Ваш малыш, еще вчера такой послушный и покладистый, вдруг начинает вести себя необычно.Подробнее (http://www.prostobaby.com.ua/zdorove/psihologiya/stati/krizis_trehletnego_vozrasta_borotsya_ili_miritsya)

Боремся с лактостазом: памятка кормящей маме...

Грудное вскармливание – чудесный период единения мамы и малыша. Но это замечательное время бывает омрачено различными проблемами с молочной железой,...

Дородовое воспитание: ждем и обучаем

Дородовое воспитание: ждем и обучаем...

Во время беременности будущего малыша можно не только любить, ждать, общаться с ним и всячески оберегать – его, как бы...

Главная Новости

Авіаквитки дешеві раз два три | Дешеві авіаквитки онлайн Perelit.com.ua

Опубликовано: 28.09.2018

видео Авіаквитки дешеві раз два три | Дешеві авіаквитки онлайн Perelit.com.ua

Лиссабон за кадром. Влог приключений из Португалии | ЭКСПАТЫ

Із за чого авіаквитки на нашому порталі бронювати економічніше ніж у касі аеровокзалу. Нагадаємо головні показники: альтернатива, швидкість, дешевизна. Придбати авіа квитки онлайн — дає можливість не втратити дорогий час. Поява бронювання квитків на літак на цьому веб сайті дозволило авіакомпаніями знизити ціни на авіаквитки. Купуючи авіаквитки на сайті, ви однозначно виявите більшу кількість можливостей перельоту. Авіаквитки в мережі будуть дешевші виразно ніж в традиційній авіакасі. На даний момент авіаквитки більш привабливі, ніж раніше.


Испания: жизнь в Мадриде. Иммиграция в Испанию | ЭКСПАТЫ

Ціни на авіаперевезення зростають паралельно із зростанням цін на нафту, тому сьогодні все більше людей замислюються про те, як заощадити на перельотах. Купити дешеві авіаквитки зараз, в принципі, цілком реально, існує кілька способів це зробити:


Air Astana: инспекция бизнес-класса Эйр-Астана. Гонконг-Киев (English subtitles)

скористатися спеціальними пропозиціями великих авіакомпаній; придбати дешеві квитки бюджетних авіакомпаній (Low cost); придбати «палаючі» квитки на чартерні рейси.

1. Спеціальні пропозиції  — Мабуть, найбільш зручний спосіб економити на авіаційних квитках.

Якщо повернутися на пару десятиліть назад, то тоді в СРСР була лише одна авіакомпанія, яка називалася «Аерофлот». Літаків було не дуже багато, вони стабільно заповнювалися, а недорогі авіаквитки розкуповувалися в найкоротші терміни, тому що їх міг собі дозволити майже будь-який службовець або робітник.

У наш час ситуація на ринку авіаційних перевезень істотно змінилася — квитки недешеві, але конкуренція між компаніями-перевізниками зростає і змушує їх замислюватися над залученням клієнтів. Майже у кожної авіакомпанії є ті чи інші спеціальні пропозиції, які дозволяють обізнаним пасажирам купувати відносно недорогі квитки на регулярні рейси. Ціни знижуються в 2-3 рази в порівнянні зі звичайними, проте висувається ряд умов, наприклад:

обмежений часовий проміжок, протягом якого можна придбати дешеві авіаквитки (від декількох годин до декількох місяців); обмежений проміжок часу, протягом якого можна зробити переліт (як правило, це кілька місяців в «низький» сезон); неможливість здати квиток або переоформити його на інші дати (в деяких випадках переоформлення можливо за окрему плату); обмеження часу перебування в пункті призначення (наприклад, вимога провести там ніч з суботи на неділю); обмеження обсягу провозимого багажу; обмеження кола осіб, яким надається знижка (наприклад, студенти, пенсіонери і т.д.).

2. Бюджетні авіакомпанії (Low cost або Discounter) — явище зовсім не нове, але в нашій країні їх поки небагато. Точніше, в російському небі зараз є лише одна така компанія — Skyexpress, непогано зарекомендувала себе на ринку. Також згадаємо західних перевізників AirBaltic, AirBerlin і GermanWings, які пропонують дешеві авіаквитки на популярні внутрішні перельоти, а також на маршрути в довколишні європейські країни.

Виникає цілком логічне запитання: за рахунок чого їх авіаквитки дешеві настільки, що коштують у півтора-два рази нижче, ніж у конкурентів? Відповідь проста: бюджетні авіаперевізники намагаються економити на всьому. Найчастіше вони літають з незручних аеропортів, розташованих далеко від міст, а польоти здійснюються в незручний час. Як правило, пасажирів на борту не годують. Істотно знижені норми провозу багажу та ручної поклажі. Квитки на рейси, в основному, поширюються через інтернет.

Втім, переживати через стан парку літаків бюджетних авіакомпаній не варто, тому що він, як правило, новий. Це дозволяє суттєво економити кошти за рахунок більш рідкісного обслуговування машин, а їх сучасні двигуни споживають менше палива. Загалом, якщо ви готові заради економії пожертвувати комфортом, то бюджетні авіакомпанії — ваш вибір.

Правда, є цілий ряд організаційних недоліків. Наприклад, літаки бюджетних авіакомпаній не літають на далекі відстані — 3-4 години максимум, а рейси їх затримують або скасовують частіше, ніж у інших компаній. Це особливо актуально в тих випадках, коли ви добираєтеся до місця призначення з пересадкою.

3. Купивши «Палаючі» дешеві авіаквитки на чартерний рейс . можна заощадити кругленьку суму. Але вхопити птаха економного щастя за хвіст в даному випадку не так-то просто. Квитки на чартери майже не з'являються у вільному продажу, придбати авіаквиток на чартерний рейс можна лише в турфірмах, які, власне кажучи, і формують чартери. При цьому, зрозуміло, туристичний оператор намагається заробити якомога більше, пропонуючи купити квиток виключно разом з туром. Але цікаво, що іноді сукупність такого дешевого авіаквитка і туру бюджетного класу може обійтися дешевше, ніж квиток на регулярний рейс.

У той же самий час, у чартерів існує маса недоліків. Вони літають лише по популярних напрямках. Обслуговування під час польоту залишає бажати кращого. Час вильоту рідко буває зручним. Рейси частенько затримуються, причому затримуються значно.

Коротше кажучи, літати чартерами не дуже-то зручно, і перші два способи економії більш приємні. Спеціальні акції дозволяють купити квитки не дорожче чартерних, а для польотів на малі відстані відмінно підходять пропозиції бюджетних авіакомпаній.

Основні рекомендації з пошуку та купівлі дешевих авіаквитків:

Плануйте подорож заздалегідь — бажано, за 2-3-4 місяці. Такий часовий відрізок дозволить вам вивчити всі можливі варіанти перельоту і вибрати оптимальний. Спецпропозиції великих авіакомпаній з'являються саме в цей період. Чим ближче дата вильоту, тим дорожче буде коштувати квиток, це особливо актуально для бюджетних компаній. По можливості, намагайтеся не планувати подорож на період відпусток, тому що спеціальні пропозиції у «високий» сезон є рідкістю. Розпродажі дешевих авіаквитків на цей час починаються приблизно за півроку до дати вильоту і тривають не більше, ніж кілька днів. Наприклад, німецький дискаунтер GermanWings влаштовує акції з розпродажу літніх квитків в кінці зими, і купити квитки зі знижкою можна лише протягом доби. За цей час німці здійснюють продаж приблизно 100 000 дешевих авіаквитків. Спробуйте «пограти» з датами відправлення та повернення. Ціни на квитки можуть суттєво відрізнятися в залежності від дат. При підборі авіаквитків пробуйте змінювати міста вильоту / прильоту. Нерідко набагато дешевше вибрати аеропорт в сусідньому місті і дістатися до нього наземним транспортом. Наприклад, дорожнечею квитків славиться Санкт-Петербург, тоді як квитки з Москви чи з Гельсінкі обійдуться в 2, а то і в 3 рази дешевше. Шукайте дешеві авіаквитки на сайтах авіакомпаній, тому що об'єднані системи бронювання мають даними про знижки і розпродажі. Користуйтеся кредитною карткою та електронними грошима, бо квитки, куплені через інтернет часто коштують дешевше «паперових». Нарешті, якщо ви телефонуєте в авіакомпанію по телефону, пам'ятайте про ввічливість. Оператори — звичайні люди, і вони набагато охочіше допомагають з підбором дешевих авіаквитків людям, з якими їм приємно спілкуватися.

Як купити дешеві авіаквитки онлайн. 7 кроків та 16 фактів

Дата: 01.10.2013 | Автор: Aleksey | Авіа

Я опишу покрокову інструкцію того, як шукати дешеві квитки на літак. Незважаючи на те, що інформації, яка так і озаглавлена, повно в інтернеті, зазвичай все зводиться до посилання на той чи інший пошуковик. Я ж дам вам справжню стратегію пошуку дешевих авіаквитків .

І навряд чи ви хотіли б бачити цю горезвісну посилання на «сайт з найдешевшими авіаквитками», так як, висловлю крамольну думку, все пошуковики авіаквитків «бігають» по одним і тим же маршрутам. Відрізняються вони тільки відсотком, який закладений в ціну авіаквитка (націнка). А цей відсоток насправді не так і великий. Найбільша різниця в ціні квитків на літак в різних пошукових буде максимум сотні рублів. При цьому ті пошукачі, які дешевше, вони ж часто мають російське походження, можуть мати ще й безліч негативних відгуків в інтернеті: скорочуючи витрати, щоб знизити націнку, вони економлять на персоналі. Отже повернути квиток або обміняти авіаквиток буде для вас помітною проблемою. Але досить про пошуковиках — це тема окремого посту.

Новітній Дримлайнер, на якому я летів трохи більше тижня тому

(Boeing 787 Dreamliner)

1 крок. Вибираємо аеропорт

Наприклад, ви хочете летіти до Італії. Потрібні авіаквитки максимально дешево. Якщо ви летите перший раз, то, можливо, вам буде цікавий будь-яке місто. І, правда, необов'язково летіти відразу в Рим або до Венеції. Решта Італія не менш цікава.

Факт 1 . Ті міста, що не є основними туристичними центрами, можуть мати вартість авіаквитків істотно нижче.

«Але я ж хочу дивитися саме Венецію,» # 8211; скажіть ви. Добре, давайте подивимося, що знаходиться поряд з Венецією. Нескладний пошук в інтернеті дозволить вам виявити, що недалеко знаходиться, наприклад, аеропорт міста Болонья. Електричка йде до Венеції з Болоньї всього близько години. Або можна взяти машину на прокат. Крім того, вам може бути цікаво подивитися і саму Болонью. Мені вона дуже сподобалася.

Факт 2. Авіаквитки в міста, що знаходяться недалеко від нашої мети, можуть бути помітно дешевше.

Крім того, у Венеції є відразу два аеропорти — це аеропорт Марко Поло і аеропорт Тревізо. Прилетіти в Тревізо може бути помітно дешевше, ніж в Марко Поло, який розташований ближче до міста.

Факт 3 . При вирішенні питання «Як купити дешеві авіаквитки» дивіться всі аеропорти, які знаходяться поруч з обраним вами містом.

2 крок. Дивимося авіакомпанії, які літають в цей аеропорт

Для цього ви вбиваєте англомовну назву аеропорту і саме слово «аеропорт» англійською в google. Якщо з англійською мовою ви не особливо дружні, нічого страшного, є web-браузер Хром з автоматичним перекладом (він безкоштовний). Або ви можете скористатися перекладачем в google (останнім часом погано працює) або в Яндексі.

www.veniceairport.it/. І там, і там є інформація про авіакомпаніях, які літають в цей аеропорт.

Якщо ви зустрічаєте знайомі назви авіакомпаній, то вам простіше зорієнтуватися. Наприклад, я побачив там відомий мені європейський авіадискаунтер «Air Berlin». До речі, користуючись нагодою, я хочу залишити відгук про «Air Berlin», позитивний, і висловити їм подяку за повернення грошей за неповернуті квитки, коли ми не змогли з поважної причини полетіти в Мюнхен. Дійсно, велике спасибі!

Вид з вікна літака

Повертаючись до теми. Я знаю, що «Air Berlin» літає з Москви, і у них часом є дуже і дуже «смачні» пропозиції на авіаквитки.

Факт 4 . Серед авіакомпаній, що літають в потрібне вам місто, виберете ті, в яких ви зможете купити авіаквитки дешево. Зазвичай це авіакомпанії-дискаунтери.

3 крок. Дивимося ціни на авіаквитки в пошукових онлайн і безпосередньо на сайтах авіакомпаній

Якщо ви не знаєте, яка компанія є дискаунтером, то пошуковик вам дасть перше уявлення про ціни.

Але. Звичайно ж є «але», адже ми не даремно виконували крок 2. Саме зараз на потрібні вам дати ціни у дискаунтерів можуть бути високі, я вже писав про «вільних» раніше (Коли бувають розпродажі авіаквитків? 3 ключові закономірності).

Факт 5. Навіть у дискаунтерів ціни на одні й ті ж дати можуть сильно змінюватися час від часу і навіть протягом одного дня.

Крім того, не всі авіакомпанії виконують рейси щодня. Тому ви, внісши потрібні вам дати і аеропорт в поле пошуку сайту-агрегатора, можете і не виявити цікавого вам пропозиції.

Вид на Землю з борту літака

Факт 6 . Не всі авіакомпанії мають щоденні рейси в потрібний вам аеропорт.

Крім того, деякі авіакомпанії, особливо це стосується дискаунтерів, тобто авіакомпаній зі зниженими цінами на авіаквитки, можуть бути не представлені на сайтах-агрегаторах, і вам буде потрібно перевірити ваш напрям безпосередньо на сайтах таких авіакомпаній. Це ще одне підтвердження на користь виконання кроку 2.

Факт 7. Сайти-агрегатори не містять всіх цікавих вам авіакомпаній.

Навіть якщо авіакомпанія-дискаунтер є в пошуку сайту-агрегатора, ви, можливо не побачите найкращі ціни, так як щось не встигає «дійти» до агрегатора, щось. наприклад, код скидочного купона, відправляється по електронній пошті, якщо ви підписані на розсилку авіакомпанії і так далі.

Факт 8. Сайти-агрегатори «пропускають» ряд цікавих знижкових акцій авіакомпаній.

Якщо ви знайшли потрібне вам за часом і вартості пропозицію, то відразу купуйте авіаквитки! Часто хороші пропозиції обмежені за часом або ж авіакомпанії «викидають» на ринок буквально кілька квитків на літак за такою ціною з метою принадити покупців і підтвердити свою репутацію дискаунтерів.

Факт 9 . Квитки на літак по «смачним» цінами можуть зникнути з продажу буквально через хвилину, після того, як ви їх знайшли.

4 крок. Відокремлюємо зерно від полови, тобто вибираємо найкраще пропозицію по авіаквитках

У вас є список прямих і стикувальних рейсів. Ціни на авіаквитки на них часто відрізняються один від одного в рази. Десь є навіть по 2 стикування. Найчастіше рейси зі стиковками дешевше. І тут у вас виникає питання, що ж робити, адже часто — це дуже тривалий час в стикувальному аеропорту? Все дуже просто. Ви можете на кілька годин виїхати в місто, поряд з яким знаходиться аеропорт стиковки, і швиденько оглянути основні визначні пам'ятки. Якщо місто вам сподобатися, ви зможете пізніше повернутися в нього для більш серйозного знайомства з містом та околицями. Якщо ж ні, ну що ж, просто поставите галочку, що були тут.

Факт 10. Стикувальні рейси найчастіше помітно дешевше.

Важливе зауваження. Розраховуйте ваші витрати в аеропорту стикування, а то може вийти, що ви витратите в аеропорту на надзвичайно дорогу їжу і напої помітно більше, ніж заощадите на квитках, при цьому стиковка, як крути — це виснажливе заняття.

5 крок. Як купити найдешевші авіаквитки онлайн

Не завжди ви зможете відразу потрапити на акцію або «хвилю». У цьому випадку, якщо дозволяє час, вам має сенс підписатися на новини та спецпропозиції авіакомпаній, цікавих вам, електронною поштою.

Факт 11. Спецпропозиції з повідомленням про початок продажів дешевих авіаквитків можна отримувати прямо на електронну пошту.

Часто авіакомпанії «грають» цінами. Тобто ви випадково заходите на сайт авіакомпанії, щоб перевірити щось, вбиваєте ваші дати і аеропорт, і ось воно, дуже дешеві авіаквитки! Відразу купуйте!

При цьому інформації про зниження ціни на авіаквитки ви не знайдете не тільки на сайтах-агрегаторах, але і в листах авіакомпанії, які приходять вам за передплатою.

Факт 12. Часто авіакомпанії змінюють ціни довільним чином.

6 крок. Змініть дати прильоту і вильоту

Часто зміна дат на день-два або тиждень-два, якщо це можливо за вашим особистим обставинам, дозволяє кардинально знизити ціни на авіаквитки.

Факт 13. Зміна дати вильоту буквально на 1 день може помітно знизити вартість квитка на літак.

Факт 14. Купити дешеві авіаквитки вийде швидше, якщо вибирати вильоти серед тижня.

Вищий пілотаж — це коли ви знаходите рейс до Венеції, наприклад, не з Росії, а з Гельсінкі, за копійки європейським дискаунтером. А в Гельсінкі ви їсте на поїзді з Санкт-Петербурга або летите найдешевшим рейсом з Москви. Швидше за все, цього варіанту ви не знайдете на сайтах-агрегаторах.

Або той же маршрут, але з Прибалтики, а туди ... комфортабельним автобусом рублів за ... 200, якщо купувати квитки на автобус сильно заздалегідь. 30-50 євро за квиток на літак європейського дискаунтера з Прибалтики і 5-10 євро на квиток на автобус — дуже і дуже не погано!

Факт 15. Самостійне планування маршруту вигідно.

Крок 7. Порахуйте кінцеву ціну

Я вже згадав про те, що потрібно вважати всі витрати, коли говорив про стикувальні рейси.

Наприклад, якщо ви прилітаєте пізно ввечері або вночі по дешевих авіаквитків, то громадський транспорт може бути вже не доступний, і вам буде потрібно брати таксі по нічному (зазвичай полуторному або подвійному) тарифом. З урахуванням цього дешеві авіаквитки можуть стати зовсім дешевими і точно не найзручнішими.

Факт 16. Дешеві авіаквитки — це не завжди найнижчі витрати.

Тому, якщо ви знайшли авіаквитки дешево або дуже дешево, не поспішайте відразу купувати квитки на цей рейс літака. Витратьте 5 хвилин на те, щоб з'ясувати, скільки буде коштувати трансфер з аеропорту. Особливо з урахуванням часу прильоту.

Мабуть, на цьому я завершу опис стратегії пошуку дешевих авіаквитків. Є ще безліч нюансів і секретів, але про це — як-небудь іншим разом.

Цей 7-ми кроковий алгоритм однозначно дозволить вам знайти і купити дешеві авіаквитки.

Наскільки вам виявилася корисною ця стаття? Будь ласка, «проголосуйте» кнопками соц. мереж, якщо стаття вам сподобалася.

Поділитися в соц. мережах

rss